Drzwi wewnętrzne drewniane, drzwi na wymiar

Podczas aranżacji domu czy mieszkania trzeba zwracać uwagę na każdy detal, w tym również na drzwi wewnętrzne. Drewniane rozwiązania tutaj zdecydowanie dominują, trzeba jednak pamiętać, że nie każde drzwi drewniane są takie same. Różnic może być bardzo wiele, poczynając od gatunku zastosowanego drewna, przez sposób wykończenia, a na systemie montażu kończąc. Nasze drzwi wewnętrzne drewniane to propozycja dla wymagających klientów, którzy nie lubią chodzić na kompromis i oczekują wysokiej jakości wykonania, przy zachowaniu rozsądnej ceny. Proponujemy również drzwi na wymiar, które pozwolą w pełni wykorzystać przestrzeń i idealnie zaaranżować wnętrze.

Drzwi wewnętrzne w wysokim standardzie

Do naszej pracy podchodzimy bardzo poważnie, dlatego wszystkie oferowane przez Larix drzwi wewnętrzne drewniane to bardzo trwałe i wykończone z dużą starannością produkty warte swojej ceny. Wysoka jakość to w naszym przypadku standard, który od lat gwarantuje nam uznanie klientów. Decydując się na zamówienie w naszym sklepie drzwi standardowych lub drzwi na wymiar, otrzymujecie Państwo zestaw składający się z:
  • opaski regulowanej, umożliwiające łatwy montaż niezależnie od grubości muru,
  • trwałej uszczelki gumowej,
  • szklenia standardowego lub z szybą ornamentową,
  • lakierowanego, bejcowanego, woskowanego lub olejowanego skrzydła i pozostałych elementów drewnianych.
Nasze drzwi – zarówno standardowe drzwi wewnętrzne drewniane, jak i drzwi na wymiar produkowane zgodnie z pomiarem dokonanym u klienta – zawdzięczają swoją wysoką trwałość i wytrzymałość technologii produkcji. Do ich wytwarzania wykorzystujemy bowiem wyłącznie odpowiednio wysuszone drewno, klejone warstwowo. W ten sposób otrzymujemy drzwi o znakomitych parametrach, które zachowają atrakcyjny wygląd przez dziesiątki lat.

W standardzie oferujemy również:

  • opaskę regulowaną (dowolna grubość muru)
  • uszczelkę gumową
  • zamek pokojowy lub łazienkowy
  • szklenie (także szybą ornamentową)
  • lakierowanie, bejcowanie, woskowanie lub olejowanie

Drzwi zabytkowe

Staramy się stale podążać za bieżącymi trendami, jednak mamy również świadomość, że nowoczesne drzwi wewnętrzne nie sprawdzą się najlepiej w zabytkowych wnętrzach. Właśnie dlatego oferujemy również wykonanie drzwi na podstawie oryginalnych drzwi zabytkowych. Posiadając odpowiedni wzór, jesteśmy w stanie w 100% odtworzyć formę i kształt dawnych drzwi, zachowując przy tym właściwą naszym produktom wysoką jakość wykonania.